reklama VIDEO | intermedio

Reklama video – hmm… zapewne wszyscy zdają sobie sprawę, że słowo reklama video to dość ogólne i szerokie pojęcie. Reklamować można wszystko: od produktu poprzez usługę, aż po osobę czy konkretnego artystę. W dobie tak powszechnego Internetu, kiedy emisja reklamy video jest w zasadzie bezpłatna, warto zainwestować w produkcję ciekawej reklamy dla Państwa produktu czy działalności.  Reklama video staje się coraz częściej wykorzystywanym narzędziem do prezentacji produktu i marketingu. Reklama video do niedawna była wykorzystywana tylko w telewizji, obecnie Internet pozwala na wykorzystanie reklamy video na szerszą skalę i przy niższym niż w telewizji budżecie, przez co jest bardziej dostępnym narzędziem marketingowym.

„Krótkie formy filmowe są obecnie jednym z najszybciej rozwijających się narzędzi marketingu i komunikacji. Apetyt na wideo online ciągle rośnie. Według szacunkowych danych, opublikowanych przez Cisco, do 2016 r. suma wszystkich form wideo dostępnych w internecie będzie wynosić około 86 proc. globalnego ruchu konsumentów w sieci, a ich liczba może dobić do poziomu 1,5 mld.” – magazyn ‚marketing w praktyce’.

Reklama video obecnie jest częścią filmu, videoclipu, video-reportażu. Reklama video pomaga w sprzedaży również takich produktów jak nieruchomości, samochody, koncerty i wydarzenia masowe. Reklama video może mieć również formę zapowiedzi, backstage’u, making of’u,  videotestu itd. Wszelkie odmiany marketingu wykorzystujące reklamę video można stworzyć wspólnie z nami – grupą intermedio.

 Z końcem 2014 roku powstał u nas spot reklamowy portalu NaszAlbumSlubny.pl , zapraszamy do obejrzenia.

spot reklamowy: NaszAlbumSlubny.pl

spot reklamowy: NaszAlbumSlubny.pl

realizacja dla: www.NaszAlbumSlubny.pl

role zagrali: Olga Kamińska, Katarzyna Sikorska oraz Wojciech Choczaj

make-up: Karolina Kerstan

oświetlenie i dźwięk: Łukasz Rudnicki

operatorzy: Marcin Pijanowski, Sebastian Górecki

scenariusz, montaż, lektor: Marcin Pijanowski

grading: Sebastian Górecki

lokalizacja: Wrocław

logo klienta:

logo_album

Przykładem realizacji reklamy video w kategorii „bielizna” jest spot reklamowy wiosnnej kolekcji dla PIGEONbielizna.pl . Plan zdjęciowy to cały jeden dzień roboczy spędzony we Wrocławiu w apartamentowcu THESPIAN, któremu bardzo dziękujemy za gościnność.

spot reklamowy: PIGEON

spot reklamowy: PIGEON

realizacja dla: www.pigeonbielizna.pl 

modelki: Olga Kamińska, Kamila Dudzińska

makijaż: Aleksandra Kaj

lokalizacja: Thespian (Wrocław)
logo klienta:

reklama video dla PIGEON

 

Kolejną realizacją reklamy video jest film FU-KU ORIGINAL SHOPPING. Film promocyjny najnowszych kolekcji dostępnych w FU-KU Concept Store. 

reklama video: FU-KU Original Shopping

reklama video: FU-KU Original Shopping

realizacja dla: www.fu-ku.pl 

lokalizacja: Wrocław
logo klienta:

 
intermedio reklama video dla FU-KU